Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte ir lielākā Latvijas Universitātes fakultāte. Mēs piedāvājam 7 pamatstudiju programmas, 9 augstākā līmeņa studiju programmas un 3 doktora studiju programmas.

Dažās studiju programmās sākumā ir savstarpēji vienāds vai ļoti līdzīgs studiju plāns, tādēļ studijas var droši sākt arī tad, ja precīza turpmākā studiju specializācija vēl nav izvēlēta.

Studentiem ir iespēja mācīties kādā no vairāk nekā 100 LU BVEF sadarbības universitātēm ārzemēs. Ikviens students ir aicināts piedalīties starptautiskos zinātniskajos semināros, konferencēs un zinātnisko darbu konkursos.

Plašās studiju iespējas fakultātē nodrošina ap 200 pasniedzēju, no kuriem 53 ir profesori un asociētie profesori. Ar jauno dekānu Gundaru Bērziņu fakultāte sasniedz jaunas virsotnes un rūpējas par katru studentu.

Fakultātē ir labs datortehnikas nodrošinājums, visās auditorijās ir lekcijām nepieciešamais aprīkojums. Auditorijas regulāri tiek atjaunotas un modernizētas. Fakultātē ir plaša bibliotēka ar jaunāko literatūru visiem studiju virzieniem, kā arī mājīgas lasītavas. Strauji attīstās e-studiju vide. Internetā pieejami mācību materiāli studijām neklātienē.

Fakultātē norit aktīva studentu dzīve. Katrs var izvēlēties savām interesēm atbilstošu nodarbošanos – piedalīties Studentu pašpārvaldes aktivitātēs, ar ESN Riga organizācijas palīdzību iepazīties ar ārzemju apmaiņas studentiem, piedalīties dažādos sporta pasākumos. Studentiem visās fakultātes telpās ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Kā arī fakultāte ir ērti pieejamā vietā, pretim Vecrīgai, netālu no autoostas un stacijas.

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte attīstās un ar 2017.gada sākumu ne tikai ir mainījusi savu nosaukumu (iepriekš Ekonomikas un vadības fakultāte), bet arī  ir izsludinājusi ziemas uzņemšanu, kad studētgribētājiem ir  iespēja pieteikties trijās profesionālā bakalaura programmās un sešās maģistra studiju programmās. Studēt iespējams gan pilna laika, gan nepilna laika klātienē.

Sīkāku informāciju par pieteikšanos ziemas uzņemšanai ir iespējams iegūt fakultātes mājaslapā.